Zastosowania ziół

Diptam – naturalny sposób na cholesterol

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Słyszeliście może o diecie św. Hildegardy? Głównym czynnikiem na którym opierała się owa dieta opierała się m.in na owocach, warzywach, ziołach i własnie na Diptamie.

Jak mówi oficjalna polska strona poświęcona diecie według św. Hildegardy, program był zbudowany na 6 „złotych zasadach”:

  1. Właściwie jeść i pić,
  2. Czerpać energię życiową z czterech żywiołów świata,
  3. Przestrzegać rozsądnej równowagi między ruchem i spokojem, czyli pracą i odpoczynkiem,
  4. Odnaleźć naturalny rytm snu i czuwania jako równoważących się sił,
  5. Praktykować sztukę wydalania soków powodujących choroby,
  6. Podtrzymywać uzdrawiające siły duchowe poprzez pełnienie cnót chrześcijańskich.

Warto wspomnieć, że sam Diptam jest bardzo niebezpieczną rośliną. Pod wpływem promieni słonecznych, po dotknięciu przez człowieka kwiatów bądź liści, skóra zostaje poparzona. Stąd potoczną nazwą Diptamu jest „Krzew mojżeszowy”.

Natomiast korzenie zioła są nieszkodliwe, a nawet ratują ludziom życie! Pomagają one ogólnie na „zwapnienie” naczyń krwionośnych, kamienie nerkowe oraz żółciowe. Bóle serca wywołane arteriosklerozą, podwyższony poziom cholesterolu. Potocznie są zwane „czyścicielem rur”. Dzięki swoim właściwościom leczniczym, czyszczą nasze żyły między innymi z cholesterolu.

0002OPUY26Q6MPM3-C122-F4

„Jeśli w człowieku zaczyna rosnąć kamień, to niech sproszkuje dyptam i je ten proszek często z chlebem pszennym, a to zatrzyma dalszy rozwój kamienia. Jeśli kamień jest już rozrośnięty, to niech doda ten proszek do octu winnego zmieszanego z miodem i pije to często na czczo” – Hildegarda z Bingen – Physica (wyd. Polskie Centrum św. Hildegardy)

Diptam działa tak niesamowicie, że nawet już w roku około 1100 św. Hildegarda odkryła jego niesamowite zastosowanie, które zapewne nie jednej osobie uratowało życie! Wierzę, że owa kobieta została obdarowana niezwykłą wiedzą od Boga, która nadal trwa i jest przekazywana, tak jak ja teraz przekazuję wam.

Więc jeśli chcecie żyć bez cholesterolu, potrzebujecie jego zmniejszenia, doskonałym i co ważne, naturalnym sposobem na jego pokonanie jest polecany przez Hildegardę Diptam, który w bardzo okazałej cenie możecie kupić na tej stronie – kliknij tutaj.

Jak stosować zioło:

Stosować 1-2 szczyptę ziela w ciągu doby, przez dwa – trzy miesiące. Diptam można dodać między innymi do kanapek, sosów, wszelakiego mięsa. Dzięki temu dosyć, że nadamy mu charakterystyczny smak – to udrożnimy nasze żyły z cholesterolu.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply