Herbaty

3 najlepsze herbaty na długie zimowe wieczory

24223386285_a2085de76e_h

Z tego co mi wiadomo – po naszym funpage, większość z was lubi pijać herbaty, a szczególnie zielone. One również znajdą się w naszym zestawieniu 3 najlepszych herbat z całego świata, według mnie – autora bloga.

1. Herbata leśniczego

8065401026_d14e1bf08e_h

Herbata leśniczego, jest to herbata stworzona na bazie herbaty zielonej, z dodatkami pąków sosny, liści brzozy, jarzębiny, owoców leśnych, trawy cytrynowej i wrzosu. Smak nie do opisania, smakuje jak można się spodziewać „lasem”. Super połączenie, zdecydowanie mój numer jeden! Jeśli i ty chcesz zasmakować mojego ulubieńca – zerknij tutaj – cena jak na jakość jest strasznie mała, aż sam się zdziwiłem, że taka pyszna herbata – kosztuje tak mało

2. Herbata Bananowa

14112697041_20cde303cf_h

Od dzieciństwa jestem miłośnikiem bananów, naleśniki, koktajle, lody, wszystko co ma banana. W ostatnim czasie trafiłem również na Bananową Herbatę. Wiedzieliście w ogóle, że taka istnieje? Bo ja nie. Gdy ją zobaczyłem, od razu zdecydowałem się na zakup, kupiłem ją na tej stronie: Kliknij. Niestety nie widziałem nigdzie w marketach. Jak się dowiadujemy ze strony producenta, herbata z dodatkiem banana, truskawki, kiwi, płatkami róż i egzotycznym aromacie.

3. Herbata Chill

6822682504_4debaf538a_b

W długie, lutowe wieczory, zapewne większość z nas marzy jedynie o odpoczynku, gdy mi trafiają się słabsze wieczory, od razu sięgam po herbatę Chill, która jak nazwa wskazuje, uspokaja i relaksuje. Jest ona stworzona na bazie Herbaty Ceylon, pochodzącej z Sri Lance, jej liście ze względu na wysoką jakość, są często stosowane do uszlachetnienia mieszanki. Smak herbacie nadaje trawa cytrynowa, skórka i kwiat pomarańczy, melon i ostra papryka grys (1%) – dodaje ona charakterystycznego posmaku, lecz nie bójcie się – nie spali wam gardła. Herbatę możemy kupić tutaj: kliknij aby przenieść.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply