Inne Zastosowania ziół

5 najzdrowszych soli świata [RANKING]

centercrop

W dzisiejszym artykule, chciałbym wam przedstawić ranking 5 najzdrowszych soli świata! Dowiedzie się jak je kupować, jak powstają i ile kosztują!

1. Mieszanka soli himalajskiej texas

Nasza sól himalajska, to prawdziwa, oryginalna sól, pochodząca z wschodniego pasu Himalajów. Owa sól jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na naszej planecie. Powstała ona miliony lat temu, gdy energia słoneczna wysuszyła historyczny, pierwotny ocean. O wy ocean był nieskazitelnie czysty i naturalny. Podobnie jest pozostałą po nim solą.

Sól kupisz tutaj: kliknij

2. Mieszanka soli morskiej i himalajskiej

Mieszanka dwóch najbardziej porządanych soli na naszej planecie – Himalajskiej, powstałej pod wpływem energi słonecznej miliony lat temu. Jak i Morskiej która w obecnym okresie jest jedną z najzdrowszych soli na świecie. Warto również wspomnieć, że sól Himalajska nie posiada żadnych zanieczyszczeń pochodzacych ze środowiska. Sól jest wydobywana z aż 500 metórw głębokości. Dodatkowo posiada bardzo minimalne stężenie szkodliwegodla naszego organizmu, chlorku sodu.

Sól kupisz tutaj: kliknij

3. Perska sól niebieska

Perska sól niebieska, to dosyć nowa i rzadka odmiana soli. Jest ona prawdziwą perłą wśród wszystkich soli. Na pewno jest to po częsci spowodowane jej błekitnym, niepowtarzalnym kolorem. Sól świetnie nadaje się do mielenia w młynku, przyprawiania owóców morza czy sałatek.

Przypominamy, że sól perska jest bogata w potas, który jest niezbędnym składnikiem mineralnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Sól kupisz tutaj: kliknij

4. Sól warzywna

Odpowiednia mieszanka naszych wyselekcjonowanych warzyw, która na smak przypomina niezdrową dla naszego organizmu sól – potocznie zwaną bialym zabójcą. W skład mieszanki wchodzą m.in. Takie warzywa jak pasterniak, marchewka, por, cebula, czosnek, czy papryka. Jest to niesamowicie zdrowy odpowiednik, tej szkodliwej w większych ilościach dla nas przyprawy!

Sól kupisz tutaj: kliknij

5. Sól ziołowa

Sól ziołowa jest to odpowiednik dla soli warzywnej. W tym wypadku zamiast warzyw, naszą mieszankę tworzymy z ziół. Wymieszane w odpowiednich proporcjach, specjalnie dobranych żiół, jesteśmy wstanie uzyskać niemal identyczny smak jak przy soli kuchennej. W naszej soli ziołowej używamy m.in lubczyku, pietruszki, czosnku, tymianku czy koperku. Z własnego doświadczenia wiemy, że świetnie pasuję do sosów, surowek oraz jajecznicy!

Sól kupisz tutaj: kliknij

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply