Herbaty

Catuaba – Afrodyzjak i sposób na potencję

catuaba

Brazylijska medycyna naturalna spopularyzowała catuabę – środek wytwarzany z kory niektórych drzew, reklamowany jako afrodyzjak bez skutków ubocznych oraz brazylijskie lekarstwo na wiele dolegliwości. Jak używać catuaby? I czy na pewno nie wywołuje niepożądanych efektów?

W naturalnej medycynie Ameryki Południowej catuaba stosowana jest na problemy z erekcją i popędem płciowym. Funkcjonuje tam nawet przysłowie, że do sześćdziesiątki mężczyzna płodzi dzieci, później robi to już catuaba. W związku z tym należy zachować pewne środki ostrożności. Po pierwsze nie należy przesadzić z ilością catuaby. Trzy filiżanki odwaru dziennie to właściwa ilość dla dorosłego człowieka. Nie powinno się podawać catuaby dzieciom oraz kobietom w ciąży ponieważ działania podnoszące libido mogą doprowadzić do skurczów macicy i powodować poronienie.

Catuaba wzmacniania układ odpornościowy i wzmaga namnażanie białych krwinek. Ma to znaczenie ponieważ, jak wykazały niedawne badania, regularnie przyjmowany odwar kory catuaba może pomóc w walce z wirusem HIV.

Herbata z Cautaby zawiera: alkaloidy, garbniki, olejki aromatyczne oraz fitosterole. To właśnie te ostatnie są bliźniacze do ludzkich hormonów płciowych co czyni catuabę niezwykle silnym afrodyzjakiem, więc jeśli chcecie… to możecie ja zamówić na tej stronie: kliknij

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply