Zastosowania ziół

Morwa indyjska – zioło na koncentracje, pamięć i długie życie!

240px-p_morc_d1252

Życie wieczne? No może chociaż długowieczna młodość! Przetestuj naturalny sposób! Owoce Morwy!

Morwa indyjska– gatunek rośliny z rodziny marzanowatych. Pochodzi z Azji i Australii, ale została szeroko rozprzestrzeniona, głównie w strefie międzyzwrotnikowej. Jest tradycyjną rośliną leczniczą na Polinezji. Wykorzystywana jest jako lecznicza i barwierska.

Zastosowania lecznicze, trochę ich dużo!

Poprawia samopoczucie, sprawność umysłowa, poprawia koncentrację, pamięć, długie życie, sen, uspokajająca, ciśnienie, serce, krążenie, cukrzyca, cholersterol, miażdżyca, ból głowy, miesiączka, zaparcia, biegunka, hemoroidy, nerki, fibromyalgia, artretyzm, choroba parkinsona, stwardnienie rozsiane, choroby mózgu, epilepsja, astma, kaszel, zapalenie opłucnej, płuca, gruźlica, oczy, zapalenie spojówek, gorączka, wymioty, pleśniawki, ropnie, krosty, owrzodzenia, apopleksja, cera, skóra, włosy, paznokcie, trądzik, egzema, łuszczyca, rak, pasożyty, żołądek, mięśnie, anemia, białaczka, wrzody, ADHD, HIV, drożdżaki, guzy, korzonki, reumatyzm, oparzenia, osteoporoza, polio, półpasiec, rozcięcia, pogryzienia, skurcze, stawy, tarczyca, toczeń, żółtaczkę, wątrobę, zapalenie wątroby, zapalenie migdałków, wylew, zatoki, ziarnica złośliwa, prostata,

morwa_biala_uprawa2Morwa indyjska nie rośnie u nas w kraju, jednak bywa hodowana w mieszkaniach i szklarniach. Znana pod nazwą NONI. Owoce morwy indyjskiej uzyskiwane są do popularnych ostatnio soków. Lista chorób i dolegliwości, na które pomaga sok z owoców morwy indyjskiej jest ogromna. Można odnieść wrażenie, że producenci soku wymieniają wszystkie istniejące choroby. Na ile faktycznie roślina jest skuteczna, nie potrafię odpowiedzieć. Warto skonsultować się bezpośrednio z osobami, którym pomogła przed zakupem. Uważa się, że sok NONI wspomaga leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Jeśli dolega ci coś wyżej wymienionego, przetestuj i kup morwę w naturalnej postaci! Kliknij tutaj aby sprawdzić cenę!

 

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Bernardbum
  13 lutego 2017 at 19:05

  Mam już ponad czterdziestu lat. Muszę dbać o swoją skórę z największą starannością. Pomimo tego, że dzień roboczy mam nie znormalizowany, staram się zrelaksować więcej, bo chroniczny brak snu naprawdę ma duży wpływ na wygląd. Przeszłam na kosmetyki przeciwstarzeniowe. Maskuje siwe włosy specjalistyczną farbą. Ale wciąż przegrywam tę wojnę przeciw starzeniu. A jeżeli głębokich zmarszczek nie mam i nie myślę, że oni wkrótce się pojawią, zmarszczek mimicznych mam już wystarczająco dużo, aby zatruć mi życie zepsuć nastrój.

  Kolejne urodziny postanowiłam nie świętować. Ale spróbowałam trochę się pieścić, poprawić się humor – kupiłam torcik, wino, kwiaty. Ale tylko się przytulnie położyłam przed telewizorem, jak usłyszałam dzwonek do drzwi. To przyszła do mnie córka. Razem z nią i świętowaliśmy. Przed odejściem dała mi małe pudełko. Po rozpakowaniu ujrzałam tubkę z jakimś środkiem.

  nałożyć maskę Collamask

 • Leave a Reply