Zastosowania ziół

Ziołowa parówka na twarz – nawilża i zwiększa przepływ podskórny krwi

0000th0bg36j6c6v-c303

Must Have każdej kobiety na zimowe wieczory! Musisz poznać tą ziołową parówkę!

Para nawilża skórę, czyści pory oraz zwiększa przepływ podskórny krwi. Parówka z dodatkiem ziół działa pobudzająco oraz łagodząco na skórę twarzy. Poniższe składniki ziołowe można zastąpić innymi aromatycznymi ziołami, lub ziołami o silniejszych właściwościach ściągających, np. suszoną szałwią lub liśćmi krwawnika, kwiatami lawendy, czy świeżą lub suszoną natką pietruszki. Do parówek na twarz wykorzystuje się duże miski.

suche-skorki-na-twarzy-skad-sie-biora-i-jak-sie_3526246

Łyżką zmiażdżyć nasiona kopru. Następnie nasiona kopru (zmiażdżone) połączyć z pozostałymi ziołami w dużej misce i zalać to wszystko wodą. Umieścić twarz nad miską i nakryć głowę ręcznikiem, tworząc nad nią rodzaj namiotu. Trzymać twarz w odległosci 30 cm od wody. Parówka powinna trwać 5 do 10 minut. Następnie osuszyć twarz, delikatnie ją oklepując. Zastosować nawilżający krem w celu zatrzymania wilgotności skóry. Krem nawilżający zapobiegnie wyparowaniu wilgotności ze skóry.

Jeśli interesuje Cię kupno jakiegoś zioła potrzebnego do parówki, wystarczy że klikniesz w jego nazwę zaznaczono kolorem na powyższej liście składników, a przeniesie Cię do bardzo taniego sklepu z przyprawami i ziołami!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply