Odchudzanie

Jak łatwo zrzucić 10 kilo w krótkim czasie?

odchudzanie-nordic-walking

Sprawdzony sposób na łatwe pozbycie się wagi! Przeczytaj!

1. Wysiłek fizyczny – 2-3 razy w tygodniu zaplanuj sobie jakąkolwiek formę ruchu, która będzie trwać minimum 30 minut i spowoduje, że się spocisz. Potrzebujesz wysiłku fizycznego dla lepszej kondycji Twojego organizmu jak i dla spalenia kalorii. Wysiłek fizyczny również zmniejsza poczucie głodu.

2. Jesz tylko 3-4 razy w ciągu dnia o tych samych porach. Zaplanuj to z góry, nie jedz między posiłkami. Głód najczęściej pojawia się o podobnych porach dnia. Gdy wejdziesz w nowy rytm odżywiania, uczucie głodu zniknie. A „przegryzanie” pomiędzy posiłkami to największa zmora w odżywianiu.

3. Nie obżeraj się. Posiłek powinien skończyć się wtedy, gdy już jest się najedzonym. Popijaj każdy posiłek wodą, ona spowoduje, że szybciej czuje się pełnym.

4. Jeżeli to możliwe, zrezygnuj ze śniadania. Jeżeli nie, to na śniadanie masz dostarczyć dla organizmu białko! Białko jest w nabiale i mięsie. Wegeterianie – soja też jest ok. Białko zmniejsza uczucie głodu.

5. Stosuj wspomagacze odchudzanie, to dzięki nim będziesz wstanie zrzucić 10 kilo w bardzo krótkim czasie. Najbardziej polecam ten: http://rafex.eu/slim-mieszanka-wspomagajaca-odchudzanie-100-g-p-16267.html nie jest on drogi, bo kosztuje tylko 12 złotych i jest zbudowany na ziołach i naturalnych składnikach. Nie może zaszkodzić twojemu ciału!

Naprawdę nie warto jest stawiać niejednokrotnie na proste życie, pełne objadania się i bezruchu. Aktywność jest czymś absolutnie koniecznym i niezwykle przydatnym. Jeśli nie będziemy podejmować działań w kierunku poprawy jakości swojego życia i uczynienia się zdrowszymi to zmarnujemy całe swoje życie oraz wszystkie dobre decyzje, jakie podjęliśmy w życiu. Często brakuje nam motywacji w momencie rozpoczęcia odchudzania. Ale zrób to teraz, nie warto czekać dłużej 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply