Zastosowania ziół

Chirurdzy plastyczni są wciekli – zioła powiększające piersi!

34e8aa1b5a8663a02b17c5cfd8f42045-696x464

Zioła nie powiększą biustu natychmiast. Nie zrobią tego w znacznym stopniu. Jednak systematycznie stosowane mogą dać ciekawy efekt w postaci powiększenia piersi w obwodzie o parę centymetrów.Zioła nie powiększą biustu natychmiast. Nie zrobią tego w znacznym stopniu. Jednak systematycznie stosowane mogą dać ciekawy efekt w postaci powiększenia piersi w obwodzie o parę centymetrów.

Zwykle, gdy ktoś sugeruje, że nie ma sensu liczyć na działanie roślin, bo nie mają żadnego wpływu radzę mu, żeby zjadł muchomora:) To najlepszy dowód na to, że przecież naturalne składniki mają ogromny wpływ na człowieka i jego organizm. Ale jak konkretnie działają akurat zioła na powiekszenie biustu? Uczciwie przyznam, że na początku ja też podchodziłam do tego sceptycznie. Ale okazało się, że wszystko ma uzasadnienie jak najbardziej naukowe. Otóż zioła te wpływają na gospodarkę hormonalną organizmu, a tak jak wiadomo z powiększaniem piersi ma bardzo wiele wspólnego.

kozieradka_pospolita-a

kozieradka  – cenna przyprawa, znana od wieków (karmiono nią niewolnice w haremach, by nabrały pełnych kształtów) używana w ziołolecznictwie, wspomaga pracę układu hormonalnego i rozwój gruczołów sutkowych. Zawiera fitoestrogeny, które działają podobnie jak naturalne żeńskie hormony – estrogeny mające bezpośredni wpływ na wygląd biustu. Kozieradka nie jest wskazana w ciąży. Nie należy jej stosować, jeśli zażywamy leki przeciwzakrzepowe.

Inne zastosowania kozieradki:

 • Zapobiega krzywicy, niedokrwistości i apatii u dzieci.
 • Działa mlekopędnie.
 • Śluzy powlekają i osłaniają błony śluzowe jamy ustnej, gardła i przewodu pokarmowego. Działają przeciwzapalnie i przeciwkaszlowo.
 • Śluzy i pektyny kozieradkowe regulują wypróżnienia i wzmagają procesy odnowy nabłonka jelit.
 • Działa przeciwmiażdżycowo.
 • Zapobiega marskości wątroby, przyśpiesza procesy eliminacji toksyn z organizmu.
 • Zapobiega także zastojom żółci i rozwojowi kamicy żółciowej.
 • Chroni wątrobę przed wpływem niektórych ksenobiotyków (leków, węglowodorów).
 • Preparaty kozieradkowe mają działanie przeciwdepresyjne.
 • Zastosowana zewnętrznie działa regenerująco na skórę i śluzówki (irygacje i nasiadówki ginekologiczne, lewatywy doodbytnicze, płukanki, okłady, przemywanie schorzałych miejsc).
 • Pomaga w leczeniu owrzodzeń żylakowatych, ran, świądu odbytu, odleżyn. Zmielone nasienie kozieradki wymieszane z tranem lub maścią tranową na papkę jest znakomitym środkiem gojącym rany, oparzenia, odmrożenia i ropnie.

Stosowanie:

Herbatka:

3 łyżki wsypać do garnka, wlać 4 szklanki wody, zagotować, naciągać pod przykryciem ok. 15 min, przecedzić. Wypić ciepłą w ciągu dnia.
Kozieradka rozpuszcza i wydala chorobotwórczy śluz z organizmu, dzięki czemu poprawia przemianę materii, zaś krew sprawniej popłynie i właściwie odżywi każdą część ciała.

Gdzie kupić?

Zioło możesz kupić pod tym linkiem: kliknij

 

zródło opisu zioła:  http://kobietapo30.pl/

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply