Zastosowania ziół

Domowy sposób na mole! Wygoń je z swojej szafy!

bagno-zwyczajne

Zapewne każdy czytający ten artykuł, kiedyś miał problem z molami, czy to spożywczymi czy ubraniowymi. Rozwiązaniem ich jest Bagno! Bagno to roślina, której nazwa niewiele mówi, a nawet budzi dziwne skojarzenia. Nie ma w tym nic zaskakującego – nie jest to zioło bardzo popularne, a z uwagi na coraz mniejszy obszar występowania, w części jest również chronione.

Pospolita nazwa Bagna, to leśny rozmaryn. Nie ma w tym nic dziwnego, przecież jest tak bardzo do niego podobny, lecz każdy kto będzie miał okazję się do niego zbliżyć – zauważy kilka znaczących różnic. Jak sama nazwa wskazuje, rośnie na bagnach, torfowiskach i innych tego rodzaju miejscach.

Zastosowanie poboczne:

Zastosowanie ziela bagna jest wielorakie. Między innymi stosuje się je w schorzeniach reumatycznych, wykazuje również działanie przeciwgośćcowe, bagno zwyczajne jest doskonałe przy świerzbie, liszajach, różnego rodzaju użądleniach i innych schorzeniach skórnych. Napary z ziela to coś, co wykazuje działanie przeciwbólowe. Idealne jest na przykład w przypadku bólów zęba oraz innych dolegliwości bólowych.

Zastosowanie główne:

Bagno tak jak już wspominałem jest super środkiem na mole! Nie trzeba używać żadnego rodzaju niezdrowej chemii! Wystarczy, że porozkładamy je po szafach, szufladach a mole uciekną!

Te i inne domowe zioła na mole kupicie tutaj: kliknij aby zobaczyć zioła na mole

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply