Odchudzanie

Myjesz zęby? A dlaczego nie czyścisz jelit? 7 – dniowy proces oczyszczania organizmu naturalnymi ziołami!

dfbeb51367be22dda8c1cae4f82e5fd6

Myjesz zęby, a ręce, a może bierzesz wieczorem prysznic? Jeśli tak, to dlaczego nie zadbasz równie dokładnie o oczyszczenie organizmu od środka? Dlaczego nie oczyścisz również swoich jelit? Przecież to jest takie proste… i tanie!

Współczesny styl życia nie sprzyja zdrowiu, gdyż ludzie zabiegani, zestresowani jedzą byle jak i byle co. Prawdziwe zdrowie stało rzadkością. Podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu jest sprawnie działający układ trawienny. Według najbardziej uczonych lekarzy pierwsze choroby układu trawiennego zaczynają się w wieku trzech lat, kiedy to dzieci są przyzwyczajane do „dorosłej” diety. Jelito grube pełni bardzo ważną rolę, a nawet u osób w młodym wieku jest poważnie zanieczyszczone. Można to poznać po wypryskach, trądziku, chronicznych zaparciach, wyraźnie odstającym brzuchu (nawet u osób o szczupłej sylwetce), nieświeżym oddechu, powracających zapaleniach i infekcjach, także po astmie i alergii – to tylko niektóre objawy.

Dlatego podejmij się wyzwania! I oczyść swoje jelita już w 7 dni! Pierwsze efekty po pierwszym wypiciu ziół! Specjaliści zalecają przeprowadzenie kuracji oczyszczającej 1-2 razy na rok.

Detoksykację zaczynamy od oczyszczenia wątroby. Na początek, musimy przygotować organizm, poprzez zmianę diety, a mianowicie usunięcie z niej następujących rzeczy:

  • mąki
  • slodyczy
  • tłuszczy
  • mięso rybie
  • jajka
  • masło

Gdy już to zrobicie… nie ma nic prostszego! Wystarczy dwa razy dziennie pić herbatkę oczyszczającą jelita, którą możecie kupić za 5 złotych za 100 gram! To bardzo tanio! Nie kupujcie jakiś pseudo tabletek, czy suplementów diety! To wszystko niszczy wasz organizm, zamiast go oczyścić! Używajcie sprawdzonych, naturalnych, mieszanek ziół, ważne aby były dobrej jakości i dobrze dobrane, w dobrych proporcjach. Takie zioła znajdziecie na tej stronie: kliknij

neww

Jeśli te wszystkie dolegliwości Cię dotyczą, to zastosuj 7 dniowy proces oczyszczania! Wystarczy, że dwa razy dziennie będziesz pić po dwie łyżeczki herbatki z tych ziół: kliknij dodatkowo będziesz się stosować do diety, a Twój organizm się z dnia na dzień oczyści! Sam zobaczysz efekty!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply