Zastosowania ziół

Jakie owoce jeść na pożądanie płciowe, potencje?

19212834155

Polecamy jeden z najbardziej lubianych owoców wspomagających pożądanie płciowe (u kobiet jak i mężczyzn) i potencję! 100% Naturalny!

CYTRYNOWIEC CHIŃSKI, jest to owoc rosnący na pnączach dorastających do 9 metrów! Jego zastosowanie jest wszelakie! Przedstawię wam dzisiaj ich kilka, ale skupimy się na poządaniu płciowym i potencji. Są to dwa główne zastosowania tego owocu i to właśnie z nich jest najbardziej znany.

Lecz również niweluje zmęczenie,
Poprawia wytrzymałość,
Działa antydepresyjnie,
Działa pozytywnie w stresujących sytuacjach.

cpx_38fb6b9f5ab94bfc809fc9cb3b89a7e4

Chinki bardzo cenią sobie owoc tej rośliny, ponieważ wzmaga pożądanie płciowe i wzmacnia młodzieńcze siły. Sądzi się, że pozwala zachować piękno i jest łagodnym środkiem uspokajającym. Uważa się także, że cy-tryniec zwiększa potencję u mężczyzn. Do niedawna zioło to było trudno dostępne, a jeśli już to za stosunkowo wysoką cenę. Było ono źródłem zawiści wśród możnych i ulubionym ziołem cesarzy chińskich.
Cytryniec jest uważany za adaptogen i podobnie jak żeń-szeń jest środkiem zwiększającym wytrzymałość i usuwającym odczucie zmęczenia. Stosuje się go także jako lek przeciwdepresyjny. Badania kilniczne przeprowadzone ostatnio potwierdzają niektóre z tych zastosowań. Według artykułu zamieszczonego w „Phytotherapy Research” w 1989 roku, konie do gry w polo karmione cytryńcem mają lepszą wydolność i wykazują lepsze reakcje psychologiczne na stres po zjedzeniu tego zioła. Obecnie cytryniec jest powszechnie dostępny w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach zielarskich w postaci kapsułek lub wyciągu.

Jeśli chcesz kupić cytryniec w dobrej cenie, kliknij tutaj: kliknij

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply