Zastosowania ziół

Wysypka na genitaliach – cudowny sposób, sprawdź dla siebie lub dla swojego mężą

635804190456891398

Kilka sposobów na uciążliwe choroby męskich genitaliów.

Zioła do przemywania genitaliów

  • 2 szklanki gotowanej wody

  • 1 łyżeczka kwiatów krwawnika

  • 1 łyżeczka kwiatów lawendy

  • 1 łyżeczka kłączy gorzknika kanadyjskiego (lub korzeni mahoni pospolitej)

Zalać gotującą się wodą zioła i pozostawić do zaparzenia na co najmniej 20 minut. Odcedzić zioła, wystudzić do żądanej temperatury. Następnie napełnić duży pojemnik „ziołową herbatką” i zamaczać miejsca zmienione chorobowo. Stosować dwa razy dziennie lub tak często, jak jest to potrzebne. Moczenie powinno trwać nie mniej niż 5 minut.

30783lawenda_fot-_miroslawa_drozdowski_fotolia-com

Olejek na zapalenia/podrażnienia genitaliów

Zmieszać wszystkie składniki. Smarować zainfekowane lub podrażnione miejsca co najmniej dwa razy dziennie. (Olejek działa nawet wtedy, kiedy podrażnienie nie jest wywołane przez infekcje).

Puder na infekcje grzybiczne

Umieścić skrobię kukurydzaną w plastikowej torbie i dodać kropla po kropli olejki aromatyczne, równo je rozprowadzając. Za pomocą palców zgnieść wszelkie grudki olejkowo-skrobiowe. Pozostawić torebkę na dwa dni. Następnie stosować kilka razy dziennie, a przede wszystkim opsypywać miejsca chorobowo zmienione po kąpieli lub po pływaniu w basenie, itp. Ten puder świetnie działa również na grzybicę międzypalcową u sportowców.

Wyciąg ziołowy pomocny w walce z infekcją

  • 15 g nalewki z korzenia jeżówki purpurowej

  • 15 g nalewki z korzenia gorzknika kanadyjskiego

  • 15 g nalewki z kory pau d’arco

  • korzeń żeń-szenia syberyjskiego (nie koniecznie)

Połączyć wszystkie składniki. Brać połowę zakraplacza do kropli 5 razy dziennie w czasie trwania infekcji. Indywidualne nalewki można kupić w sklepach ziołowych lub w sklepach z naturalną żywnością. Można również wybrać podobną formułę, która jest już gotowa.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply