Odchudzanie Zastosowania ziół

Wykonaj detox organizmu po zimie! Obowiązek każdej osoby powyżej 20 lat!

detox-diet

Po co właściwie oczyszczać organizm po zimie? Odpowiedź w artykule.

Podczas zimy jemy pokarmy kaloryczne, bogate w białko, tłuszcze, często węglowodany proste w postaci słodyczy czy potraw mącznych. Mało się ruszamy i mało przebywamy na świeżym powietrzu. Nie spożywamy tak dużej ilości świeżych warzyw i owoców, jak latem i jesienią – z tego względu, po zimie nasz organizm może być zakwaszony, odwodniony i pozbawiony związków mineralnych i witamin. Dlatego właśnie stosujemy diety oczyszczające – aby odkwasić, zregenerować, nawilżyć, nawodnić i dotlenić każdą komórkę w ciele.
Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zimą w naszym ciele dochodzi do nagromadzenia gorącej wilgoci. Wiosna to doskonały czas, aby tej gorącej wilgoci się pozbyć, właśnie poprzez zastosowanie diety oczyszczającej. Kiedy regularnie nie pozbywamy się naddatku wilgoci, dochodzi do zagęszczenia jej w śluz, a potem w tan, który jest przyczyną występowania większości znanych nam chorób cywilizacyjnych jak rak, miażdżyca, guzy, narośla, torbiele itp.

Przy diecie oczyszczającej ważne jest również stosowanie metod oczyszczających przez skórę. Domowe peelingi, szczotkowanie na sucho, prysznic naprzemienny. Jeżeli ktoś ma ochotę i możliwości, skorzystanie z kilku zabiegów akupunktury, refleksoterapii czy masażu leczniczego, wspomoże działanie diety w oczyszczaniu organizmu z toksyn.
Bardzo istotne podczas stosowanie diety oczyszczającej jest picie wody i/ lub naparów ziołowych. Gdy jest chłodno na zewnątrz, polecam pić ciepłą wodę (nie zimą, prosto z lodówki).

Najłatwiejszym sposobem na detox jest picie mieszanek które oczyszczają twoje ciało. Jedną z nich jest DETOX firmy Rafex.eu, kosztuje on tylko 7 złotych i starcza na bardzo długo. Napar z tych ziół pijemy dwa razy dziennie, a nasze ciało automatycznie oczyści się z nieprzyjemnych substancji!

Detox kupicie tutaj: http://rafex.eu/detox-mieszanka-oczyszczajaca-100-g-p-16263.html

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply