Zastosowania ziół

Napar do kąpieli na kości i stawy

kapiele-lecznicze-w-twojej-wannie_3361417

Lecznicza kąpiel koi nerwy, zmniejsza bóle mięśni, kręgosłupa i stawów. Nie trzeba wyjeżdżać do uzdrowiska, żeby skorzystać z tej metody leczenia. Tylko u mnie na blogu, jak w domu przygotować leczniczą kąpiel.

Chłód i zmiany pogody przyprawiają wiele osób o ból kości i stawów. Zmiany reumatyczne objawiają się zwykle sztywnością i bólami stawów i kości. Jeśli dolegliwości są silne albo utrzymują się przez dłuższy czas (np. kilka tygodni), konieczna jest wizyta u lekarza. W doraźnych przypadkach, a także jako uzupełnienie przepisanej przez reumatologa kuracji pomogą ci domowe sposoby na reumatyzm.

Takim sposobem jest napar z mieszanki ziół dostępnej na stronie rafex.eu! Owa mieszanka zawiera w sobie: malina liść, pączki sosny, ziele wiązówki, ziele nawłoci, ziele bylicy, liśc brzozy, kora wierzby, kwiat bzu czarnego, korzeń wilżyny, ziele serdecznika, arcydzięgieł.

Wszystkie składniki są starannie dobrane i wymieszane w odpowiednich ilościach. Większość klientów sklepu rafex chwali sobie mieszankę i poleca swoim znajomym! Podobno bóle odchodzą już po pierwszej kąpieli!

Kąpiele najlepiej stosować min. 3 razy w tygodniu, z odstępami dwudniowymi.

Jak wykonać rozgrzewającą kąpiel:

Kąpiel w ziołach wykonujemy tylko na bolące częsci ciała! Nie zanurzamy jego całego. Temperatura wody powinna wynosić około 35-37 stopni. Bolące stawy zanurzyć w niej na 20 do 30 minut.

Zioła z mieszanki dodać na początku kąpieli

Zioła dostępne są pod tym linkiem: kliknij

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply